لنجان من
لنجان من
لنجان من حاصل کارگروهی همه مردم فهیم شهرستان لنجان خواهد بود.

درباره گروه ما

تیم آموزشی دانش فردا از سال 1381 کار خودش را به عنوان آموزشگاه فنی و حرفه ای در سطح شهرستان لنجان و شهر باغ بهادران آغاز کرد و اکنون با گذشت بیش از 18 سال با کوله باری از تجربه به فکر ارائه خدمتی دیگر به همشهریان عزیز افتاد و وب سایت و اپلیکشن لنجان من را جهت بهبود معرفی خدمات و کالاهای مردم عزیز لنجان به سراسر کشور راه اندازی کرد. در این راه فراز و نشیب های بسیاری پشت سر گذاشته ایم و فراز و نشیب های بسیاری هم در پیش رو داریم، امیدواریم که با استقبال مردم فهیم شهرستان و حمایت های مسئولین بتوانیم این مسیر را تا انتها پیش ببریم و استعدادهای نو شکفته ی کشف شده در آموزشگاههای فنی و حرفه ای را حمایت کنیم تا شاهد خدماتی ارزنده و استارت اپ های توانمند در سطح کشور باشیم.

با وجود دیوار و شیپور چرا سایت آگهی دیگر ؟

ایده خلق این سایت رفع برخی از مشکلات اپلیکشن های مشابه بود، حتما برای برخی از عزیزان پیش آماده بود که وقتی آگهی خود را ثبت میکردید نام شهر یا محله خود را نمیافتید یا اینکه پس از ثبت چند آگهی بابت آگهی های باید هزینه پرداخت میکردید، ما در این مجموعه سعی میکنیم تمامی شهرها و حتی روستاهای شهرستان را بگنجانیم البته برای اینکار به کمک شما نیز احتیاج داریم! با وجود ویروس منحوس کرونا تا پایان ویروس منحوس کرونا ما بابت ثبت آگهی هیچ وجهی را از همشهریان عزیز نخواهیم گرفت.

همچنین ما سعی میکنیم اخبار صحیح و درستی از شهرستان را به صورت مستمر بر روی سایت قرار دهیم که علاوه بر آگهی بتوانید اخبار را نیز بخوانید.

از اینکه مشکلات سیستم را به ما بگویید خوشحال میشویم ، از شما مردم عزیز خواهشمندیم در راستای بهبود این وب سایت ما را کمک و همراهی بدهید.

نیازمندی‌های ریز و درشت هم شهرستانی های عزیز در لنجان من

در لنجان من به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

 

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در لنجان من

بر روی «ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران چارسوق به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

خرید و فروش بی‌واسطه

در لنجان من کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما چارسوق هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.